O nás

Náš sortiment:

Ponúkame hydraulické hadice a priemyselné hadice, hydraulické náradie, koncovky na hydraulické hadice, koncovky pre priemyselné hadice, hydraulické šróbenie, hydraulické trubky, rýchlospojky, manometre, a iné

Hlavná činnosť:

Hydraulika, Pneumatika, Hadice na klímu, Servo pohony

Poradenstvo – Predaj – Servis – Veľkoobchod – Maloobchod

FLUID-FLEX je distribútor priemyselných hadíc rôznych typov a rozmerov, pryží, gumových podlahovín, ložísk, klinových remeňov, tesnení, puzdier, príslušenstva k hadiciam a súčasne disponujeme vlastnou výrobou hydraulických hadíc. Dlhoročné skúsenosti našej firmy sú zárukou spoľahlivosti. Inovatívne držíme krok s novými trendmi, náš sortiment aktuálne obsahuje viac ako 30 000 položiek.

Distribuujeme výrobky renomovaných zahraničných výrobcov. Na Vaše želanie upravíme rozmery pryží, armujeme hadice s koncovkami, vyrobíme, opravíme kompozitné a hydraulické hadice aj mimo pracovnú dobu. Tiež vyrábame pneumatické valce a dodávame všetky komponenty pre priemyselnú pneumatiku. K celkovej spokojnosti zákazníkov sa snažíme prispieť i dodávkami tovaru vlastnými vozidlami a spoluprácou s prepravnými službami. Rýchlosť, flexibilita, spoľahlivosť a kvalita sú našimi hlavnými prednostami.

Výjazdové vozidlo

Fiat Scudo
Rozvoz materiálu a komponentov realizujeme na našom pohotovostnom vozidle 24/7

Sklad

Vyše 30000 skladových položiek

Náš sklad neustále udržujeme v stave ktorý uspokojí potreby našich zákazníkov